logo
Cursor

SlimLipo

Úvodní stránka  »  Estetické zákroky  »  SlimLipo

Cena za ošetření problémové partie

Od 18 000 Kč

Jaké jsou výhody laserové liposukce SlimLipo

 • Odsaje tuk a zároveň napne povislou či přebytečnou kůži
 • Narušení pokožky a podlitiny jsou ve srovnání s klasickou liposukcí minimální
 • Krátká doba rekonvalescence
 • Ošetření je bezbolestné a krvácivost nízká
 • Pokožka je po ošetření viditelně hladší
 • Přináší trvalé estetické výsledky

V jakých partiích Vám liposukce SlimLipo pomůže

 • Břicho
 • Hýždě
 • Stehna a boky
 • Záda
 • Paže
 • Podbradek a brada
 • Kolena
 • Hrudník u mužů (gynekomastie)

Další informace o zákroku SlimLipo

SlimLipo přístroj

Tělo každého člověka má tendenci hromadit tuk v podkoží – ať už na břichu, hýždích, pažích či v ostatních problémových partiích. Zbavení se nashromážděného tuku není vždy jednoduché, protože na každého z nás platí něco jiného.

Výrazný váhový úbytek či absolvovaný porod za sebou může zanechat ochabnutou pokožku, strie a vznik nežádoucího tukového polštáře v problémových partiích.

Dříve se tyto negativní projevy redukovaly pomocí klasické liposukce, při které docházelo k výraznému narušení podkoží, poranění tkání, cév a nervů. Po zákroku se pacient potýkal se značnou bolestí, podlitinami, otoky a dalšími omezeními plynoucím z podstoupené liposukce.

Laserová liposukce je bezbolestná metoda pro trvalé odstranění podkožního tuku, který nelze redukovat dietami ani cvičením. Liposukce SlimLipo vás zbaví velkého množství uloženého tuku již při prvním zákroku. Zároveň však zpevní a stáhne kůži, která vlivem nahromaděného tuku ztratila svoji elasticitu. Díky tomu odpadají problémy s povislou pokožkou pacienta.

SlimLipo před a po podbradek a tváře

Laserové ošetření technologií SlimLipo

Technologie SlimLipo je moderní metoda aplikovaná při odsávání nežádoucího tuku a při zpevňování a napínání povolené kůže v problémových partiích. Oproti dříve prováděným liposukcím se vyznačuje nízkou bolestivostí a krvácivostí.

Výsledky jsou trvalé a viditelné ihned po provedeném zákroku.

Zákrok nevyžaduje hospitalizaci, proto po něm můžete bez problémů odejít domů a již po 24 hodinách od ošetření se věnovat činnostem, na které jste zvyklí. Pomocí technologie SlimLipo lze účinně a trvale odstranit také pocení a celulitidu.

Pomocí liposukce užívané dříve nedocházelo ke zpevnění kůže. SlimLipo však otevřelo nové možnosti. Nyní lze pacientům odstranit tuk a zároveň také zpevnit jejich kůži.
– Dr. Steven Bloch
SlimLipo před a po podbradek a tváře 2

Jak probíhá laserová liposukce SlimLipo

Před zákrokem je nutné dodržet základní pravidla zajišťující bezpečný průběh celého ošetření. Po úvodní konzultaci se nejprve provádí krevní testy, abychom vyloučili možné komplikace. Poté si s lékařem stanovíte termín ošetření.

Samotný zákrok trvá zhruba 2–3 hodiny v závislosti na ošetřovaných partiích. Ty se před ošetřením nejprve lokálně znecitliví, aby byl zákrok pro pacienta bezbolestný. Potom se do podkoží zavedou speciální kanyly široké max. 1,5 mm. Jedná se pouze o mikrořez, který se zacelí do 24 hodin. Ve srovnání s klasickou liposukcí je ztráta krve minimální.

Po zákroku nevznikají žádné podlitiny a deformace, jak tomu bylo při běžné liposukci. Ihned po ošetření odcházíte domů a po 24 hodinách se můžete vrátit k běžným činnostem.

SlimLipo před a po břicho a stehna
Po porodu se mi nepodařilo shodit ani polovinu nabraných kilogramů v průběhu těhotenství. Zkoušela jsem různé cviky, ale bříško zůstávalo pořád povislé. Pomocí liposukce Slimlipo jsem se zbavila tuku na břiše, zároveň se mi vypnula a sjednotila kůže.
- pacientka

Úspěch prokázaný klinickými studiemi

Účinnost technologie SlimLipo byla potvrzena r. 2008 v rámci klinické studie. Všichni pacienti, kteří se jí zúčastnili, pociťovali po 3 měsících od zákroku viditelné zpevnění kůže.

Účastníci se druhý den po ošetření vrátili zpět do práce, prodělaná liposukce je tak nijak neomezovala v jejich běžných činnostech.

SlimLipo před a po paže

Další oblasti použití SlimLipo

SlimLipo navíc umožňuje korekci celulitidy a trvalé odstranění pocení v podpaží.

SlimLipo také pomáhá odstranit přebytečný tuk v oblasti prsou u mužů (pseudo/gynekomastie). Muži s tímto nedostatkem se často cítí trapně ve chvílích, kdy se mají svléknout, případně nosí oblečení, kterým se snaží tuto obtíž zamaskovat.

SlimLipo před a po prsa muži

Cena za ošetření

Celková cena je stanovena na základě ošetřované partie. Níže uvedené ceny jsou orientační.

Při ošetření 2 partií vám cenu stanovíme individuálně při konzultaci podle rozsahu ošetřované části.


Podbradek
18 000 Kč
Paže
25 000 Kč
Spodní břicho
26 000 Kč
Celé břicho
34 000 Kč
Vnitřní stehna
29 900 Kč
Vnější stehna (rajtky)
29 900 Kč
Kolena
18 000 Kč
Boky
26 000 Kč
Záda
18 000 Kč
Prsa muži
26 000 Kč

V případě potřeby zprostředkujeme financování zákroku.

Obálka

Newsletter

Jsme i na sociálních sítích:

Kde nás najdete

Telefon

533 534 580 (ordinace)